PREZENTACJA NEOLITH®

TheSize Surfaces

 

 


Założona w 2009 r., TheSize Surfaces to młoda firma o wielkim powołaniu eksportowym, potwierdzonym 40 letnim doświadczeniem swojej kadry kierowniczej w branży kamienia naturalnego.

W 2010 r., wprowadza na rynek swoją pierwszą płytę pod marką Neolith, której celem jest innowacyjne wyjście na przeciw zapotrzebowaniom branży architektonicznej i dekoracji wnętrz. Nowy materiał o niezwykłych właściwościach, odpowiedni zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Od tamtej pory TheSize umacnia na rynku pozycję swojego produktu Neolith jako Kompaktowej Powierzchni Spiekanej, będącej pionierskim rozwiązaniem i stanowiącej ważny punkt odniesienia w branży.

W 2014 r., TheSize wprowadza Granith, nową linię produktu, na który składa się kolekcja 12 naturalnych granitów o różnych wykończeniach i której wyjątkowość i elegancja jest w stanie przemienić otoczenia w nieskazitelne i egzotyczne przestrzenie o dużym oddziaływaniu wizualnym.

W taki oto sposób TheSize potwierdza swoją pasję, jaką są materiały naturalne, przedstawiając dwie obszerne kategorie produktów: Neolith, w 100% naturalną Kompaktową Powierzchnię Spiekaną, oraz Granith, ekskluzywną gamę granitów naturalnych.

distribuidores Neolith

Dystrybutorzy Neolith® 

Niemcy, Andora, Argentyna, Australia, Brazylia, Belgia, Kanada, Chile, Chiny, Cypr, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Słowacja, Estonia, Filipiny, Francja, Gruzja, Grecja, Gwatemala, Holandia, Węgry, Indie, Indonezja, Iran, Izrael, Japonia, Jordania, Liban, Meksyk, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Oman, Palestyna, Betlejem, Panama, Polska, Portugalia, Czechy, Republika Dominikany, Rumunia, Rosja, Singapur, Republika Południowej Afryki, Szwajcaria, Surinam, Tajwan, Turcja, Urugwaj.

Showrooms Neolith

Salony wystawowe Neolith®

Hiszpania: Madryt, Barcelona
Stany Zjednoczone: Manhattan, Phoenix, Dallas, Salt Lake City
Tokio
Ramallah
Singapur

Wkrótce: Mediolan, Rzym, Düsseldorf

TheSize ma swoją siedzibę w Almazora (Castellón), Hiszpania. Jest to strategiczne położenie geograficzne, uznane na szczeblu międzynarodowym jako enklawa przemysłu ceramicznego.

Jego produkt, Neolith, stał się punktem odniesienia w swojej branży zarówno w kraju, jak i za granicą, mogąc poszczycić się obecnością w ponad 70 różnych krajach.Szeroka sieć dystrybucyjna, architekci, dekoratorzy wnętrz i projektanci z całego świata stosują Neolith jako główny materiał w prestiżowych projektach międzynarodowych.


WIRTUALNY SPACER

Odkryj wnętrze TheSize Surfaces


MISJA
WIZJA

WARTOŚCI

Misja

Zaoferować pionierskie produkty pod względem innowacyjności i mody oraz zapewnić najwyższej jakości usługi, zaspakajające potrzeby i wymagania branży architektonicznej i dekoracji wnętrz.

Wizja

Nie ustawać w dążeniu do innowacji, aby móc zaoferować rozwiązania architektoniczne na najwyższym poziomie i o dużym zróżnicowaniu oraz sprawić, aby marka Neolith stała się punktem odniesienia w branży pod względem umiejętności wyjścia naprzeciw potrzebom rynku GLOKAL (globalnego i lokalnego) oraz dostosowania do tych potrzeb.

Wartości

Podnoszenie świadomości i poszerzanie wiedzy o środowisku naturalnym

TheSize wytwarza zrównoważony, ekologiczny i nadający się do odzysku produkt dzięki naturalnej selekcji surowców, właściwości i procesów produkcyjnych.

Wiarygodność i zaufanie

Powaga, zaangażowanie i szczerość to podstawowe cechy naszej polityki firmowej, która realizowana jest przez TheSize w każdej sferze działania.

Innowacja i doświadczenie

Innowacyjny charakter w połączeniu z doświadczeniem i entuzjazmem całego zespołu pozwalają na opracowanie awangardowego produktu w branży.

Nastawienie na klienta

TheSize skutecznie dopasowuje się do nieustannie zmieniających się zapotrzebowań rynkowych, przystosowując się do aktualnych potrzeb otoczenia.


Produkt
ekologiczny
i zrównoważony

W 100% naturalny: Wyprodukowany na bazie gliny, skalenia, krzemionki i naturalnych tlenków mineralnych Neolith® nie wydziela gazów toksycznych do środowiska naturalnego podczas narażania go na działanie ognia lub ekstremalnie wysokich temperatur.

Nadający się w 100% do odzysku: Z uwagi na swój naturalny skład Neolith® może być poddany odzyskowi. Aż 52% każdej płyty Neolith® składa się z surowców wtórnych.

Porowatość bliska 0: Ze względu na porowatość wynoszącą mniej niż 0,08% Neolith® nie wchłania płynów, co powoduje, iż jest to produkt higieniczny i odporny na bakterie, których nagromadzenie w otoczeniu może powodować choroby i alergie.

Mniej surowców = mniejsza erozja: Płyty Neolith® zawierają mniej surowców niż inne kategorie produktu dzięki swojej cienkiej grubości, co zmniejsza erozję gleby, z której pochodzą.

Zmniejszenie emisji CO2: Cienka płyta oznacza mniejszy ciężar. Dzięki Neolith® można przetransportować więcej niż podwójną ilość powierzchni w porównaniu do produktów o większej grubości, jakimi są marmur, granit lub kwarc. Mniejszy ciężar i grubość ładunku pozwalają na bardziej wydajny transport, co zmniejsza emisje CO2.

Optymalne zużycie energii: Duża odporność Neolith® na ekstremalnie wysokie i niskie temperatury sprawia, że jest to idealny produkt do zastosowania przy elewacjach wentylowanych. Izolacja termiczna oraz wentylacja między elewacją Neolith a samym budynkiem znacznie zmniejsza zużycie energii w budynku (do 40%).