Neolith®, najbezpieczniejsza opcja blatu kuchennego

W czasach nasilonego występowania zakażeń COVID-19 wszyscy szczególnie dbamy o zachowanie czystości w domu i zminimalizowanie wszelkiego zagrożenia dla zdrowia.

Neolith®, globalny producent Kamienia Spiekanego, bardziej niż kiedykolwiek dotąd wyróżnia się dziś na tle innych powierzchni, oferując najbezpieczniejsze pod względem higieny blaty kuchenne. Organy odpowiedzialne za ochronę zdrowia przestrzegają, że wirus jest w stanie przetrwać przez pewien czas na domowych powierzchniach. Czyszczenie powierzchni za pomocą domowych preparatów odkażających umożliwia szybkie i skuteczne unieszkodliwienie lub wyeliminowanie wirusów i innych szkodliwych drobnoustrojów. Wiele środków czyszczących może mieć jednak negatywny wpływ na tradycyjne powierzchnie kamienne, prowadząc do uszkodzenia ich wykończenia oraz struktury. Nie dzieje się tak w przypadku Neolith®, który dzięki szczególnemu składowi nie przepuszcza większości środków chemicznych do swego wnętrza.

Powierzchnie z Kamienia Spiekanego Neolith® charakteryzują się łatwością konserwacji ze względu na odporność na zużycie i plamienie uzyskiwaną dzięki mineralnemu składowi i zastosowaniu zaawansowanego procesu produkcyjnego. Ponadto ogromną zaletą powierzchni Neolith® jest możliwość ich odkażania za pomocą wielu silnych preparatów oczyszczających, w tym ługu, alkoholu lub innych środków odkażających przeznaczonych do użytku w gospodarstwie domowym.

Neolith® nie wymaga szczególnych zabiegów konserwacyjnych, ponieważ płyty nie są pokrywane tymczasowymi powłokami wymagającymi regularnego odświeżania. Kliknij tutaj , aby wyświetlić listę popularnych środków czystości w poszczególnych regionach. W związku z tym tworzywo można czyścić bez obaw o zużycie wykończenia lub powstanie nieestetycznych odbarwień, ponieważ jest to powierzchnia odporna na plamienie.

Płyty Neolith® są dostępne w dużym formacie, co umożliwia również ograniczenie liczby połączeń w ramach blatu, dzięki czemu istotnie zmniejsza się ryzyko występowania potencjalnie szkodliwych drobnoustrojów na ich powierzchni. Kolejną zaletą Kamienia Spiekanego jest możliwość bezpośredniego przygotowywania żywności na jego powierzchni, dlatego – zwłaszcza obecnie – szczególnie niezbędne jest bezpieczne odkażenie obszaru, na którym pracuje się z żywnością, przy użyciu odpowiedniego środka czystości!

Postępując zgodnie z rutynową procedurą dezynfekcji, zapewnisz ochronę sobie oraz swojej rodzinie, dlatego przygotowaliśmy krótki filmik przedstawiający sposób odkażania blatu Neolith®.

Pamiętaj: zostań w domu, zachowaj bezpieczeństwo i dbaj o siebie bardzo!

#NeolithWalczyZCovid19 #NeolithWalczyZKoronawirusem #NeolithZostanWDomu