Jak wygląda Neolith® w twojej kuchni?

POCZUJ PIĘKNO I TRWAŁOŚĆ KUCHNI

Linia Kitchen Lounge marki Neolith® odbiera świat kuchni jako otoczenie, w którym moda i funkcjonalność idą ze sobą w parze; elegancja i trwałość, szczegóły estetyczne i właściwości techniczne.

W tym celu Neolith® stworzył powierzchnię o maksymalnej odporności na zarysowania, wysokie temperatury, środki chemiczne i promieniowanie UV, która ponadto jest odporna na plamy i posiada praktycznie zerową chłonność dzięki porowatości wynoszącej prawie 0%.

Neolith® Kitchen Lounge obejmuje ponad 50 modeli o różnych wykończeniach, aby wpisać się w gusta, potrzeby i tendencje każdego właściciela, projektanta wnętrz lub architekta w dowolnym zakątku świata.

Ponad 150.000 blatów kuchennych zainstalowanych na całym świecie od 2010 r. potwierdzają niezwykłe właściwości Neolith w branży kuchennej, oferując przy tym 10 letnią gwarancję producenta na płyty używane do wykonania blatów.

Neolith® posiada również specjalną linię dedykowaną zlewozmywakom, NEOLITH SINKS, które wykonywane są z tego samego materiału co blat, w celu osiągnięcia jednolitego i minimalistycznego projektu kuchennego.

Neolith®: Projekt, Trwałość, Wszechstronność, Zrównoważenie

Galeria zdjęć aplikacji Neolith® w kuchniach

[envira-gallery id=”1749″]

Katalog Neolith® Kitchen Lounge

Zlewozmywaki