Mając na celu przybliżenie swojej działalności klientom i umocnienie pozycji na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku, Neolith® ma przyjemność ogłosić ustanowienie bezpośredniej dystrybucji i stworzenie nowego magazynu we Wrocławiu (Polska).

Działania te są wynikiem dążenia Neolith® do sprostania gwałtownie rosnącemu zapotrzebowaniu na Kamień Spiekany w Polsce ze strony architektów i projektantów zarówno obiektów komercyjnych, jak i mieszkalnych.

Dzięki temu przedsięwzięciu Neolith® zyska lepszą pozycję na polskim rynku materiałów do pokrywania powierzchni, o co dbać będzie również nowo zatrudniony zespół ds. sprzedaży składający się z pełnych zaangażowania przedstawicieli, odpowiednio przygotowanych, aby stawić czoła spodziewanej ekspansji na rynku.

Jednym z naszych największych atutów jest doskonała obsługa klienta połączona z wiedzą fachową na temat produktów. Oprócz magazynu i salonu sprzedaży nieodzownym elementem naszej obecnej strategii zwiększenia udziału w polskim rynku jest zatrudnienie personelu ds. sprzedaży składającego się z wysoce zmotywowanych pracowników.

Adam Wietrzykowski Neolith® Poland Senior Business Developer