„Połączenie dwóch wielkich epok w jednym wydaniu produktu.”

Zainspirowana marmurem Classtone Collection marki Neolith® uwydatnia piękno i funkcjonalność przestrzeni, w której się znajduje, dzięki imponującej głębi wzornictwa oraz niezrównanym właściwościom technicznym.

„Naturalna finezja.”

Fusion Collection powstała w wyniku doboru rozmaitych kamieni naturalnych oraz elementów przemysłowych w celu wydobycia esencji każdego z tych materiałów i złączenia ich w bardziej miejską całość.

Fusion Collection łączy inspirację z innowacją, mając na celu przekształcenie materiałów budowlanych, takich jak cement czy beton, nadając im rozmaite wykończenia wywołujące szereg wrażeń wizualnych i dotykowych.

Siła metalicznego połysku.

Pośród metali żelazo wiedzie prym w zakresie powierzchni zmieniających z biegiem lat swój wygląd pod wpływem rdzy, charakteryzując się hromatyką wskazującą na upływ czasu.

W ramach tej kolekcji Neolith® uwzględniono rdzawe kolory  inspirowane metalami jednorodnymi i skontrastowanymi, które nie ulegają zmianom z biegiem lat.

Dostępne w pięciu modelach.

Eleganckie ciepło.

Neolith® wiernie odwzorowuje drewno, zapewniając przy tym udoskonalenie cech szczególnych tego materiału w celu stworzenia przytulnych i pogodnych wnętrz.

W połączeniu z naturalną trwałością Neolith stanowi innowacyjne rozwiązanie z estetycznego i technicznego punktu widzenia.

Podstawowe kolory w najpiękniejszym wydaniu.

Colorfeel Collection charakteryzuje się szeroką gamą kolorów stosowanych na całej powierzchni materiału, w neutralnych oraz rzykliwych tonacjach, doskonale łączących się z pozostałymi kolekcjami, jak również z innymi elementami architektonicznymi.

Steel Collection marki Neolith® inspirowana stalą nierdzewną.

Dzięki swojej szarej tonacji model Steel Marengo łączy metaliczne refleksy i efekt typowy dla stali z właściwościami charakterystycznymi dla Kamieni 
Spiekanych. Steel Marengo to idealna alternatywa dla stali nierdzewnej.