Brodziki Prysznicowe Ultra Slim
wyprodukowane z zastosowaniem materiału Neolith®

Brodziki prysznicowe Piattibelli dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie do zastosowania w łazience. Brodziki są łatwe do zamontowania, stanowią elementy monolityczne i nie posiadają połączeń.

Brodziki prysznicowe Piattibelli produkowane przez firmę PiattiBelli S.L wykorzystują materiał NEOLITH® jako okładzinę i charakteryzują się całkowicie antypoślizgowym wykończeniem zgodnie z treścią certyfikatu ITC/NORMA DIN 51097:1992, KLASA ODPORNOŚCI POŚLIZGOWEJ C3.

Brodziki prysznicowe Piattibelli wytwarzane są z zastosowaniem technologii produkcyjnej Ultra Slim – jedynego opatentowanego systemu na rynku obejmującego formowanie surowca w celu uzyskania wyrobu o grubości zaledwie 18 mm.

Brodziki idealnie nadają się do przedsięwzięć remontowych, jako że z uwagi na swą grubość nie tworzą ograniczeń ani dodatkowych stopni na drodze do kabiny prysznicowej. Ponadto brodziki stanowią elementy monolityczne, nieposiadające połączeń, co pozwala na wyeliminowanie wszelkich sposobności dla penetracji wody.

Ta awangardowa technologia umożliwia wyginanie materiału Neolith® aż do osiągnięcia łagodnych spadków odprowadzających, zaprojektowanych w celu szybkiego odprowadzania wody (zgodnie z treścią certyfikatu ITC / NORMA UNE-EN 14527:2006 + A1:2010 UST. 5.2). Jednoczesne zastosowanie przedmiotowej technologii oraz zaworu odpływowego firmy Viega, wiodącego producenta słynnego z modeli Tempoplex 80, gwarantuje odprowadzanie 0,64 l/sek, dzięki czemu jest to najskuteczniejszy mechanizm odpływowy dostępny na rynku.

Neolith® nie prowadzi produkcji brodzików prysznicowych Piattibelli, lecz zajmuje się ich obrotem na rozmaitych rynkach.

 

Kolory w STOCK brodzików Piattibelli
wykonane z Neolith®

Basalt Black

Basalt Beige

Cement

Nieve

Phedra

Barro

Iron Grey

Iron Corten

Textil White

Kolory dostępne na życzenie

Estatuario

Calacatta

Pulpis

Arena

Basalt Grey

Iron Copper

Beton

Iron Moss

Lava

Arctic White

Avorio

Perla

Iron Frost

Calacatta Gold

Pierre Bleue

Nero

Humo

Formaty brodzików prysznicowych Piattibelli wykonanych z zastosowaniem materiału Neolith®.

Format S

Format M

Format L

Płyty przednie

Galeria zdjęć brodzików Piattibelli

[envira-gallery id=”1832″]

Dokumentacja